”Co kdybychom koupili tvému manželovi k narozeninám knihu?”

“Těch už doma máme dost!”

Jsme společnost, která Vám pomůže s často stresuplnou záležitostí dávání dárků. Naše vize je založena na jednoduché myšlence shromažďování nejtvořivějších nápadů na dárky hezky na jednom místě. Na trhu jsme noví, ovšem odhodlaní poctivě pracovat a stát se Vaším oblíbeným místem k nákupu kreativních dárků za rozumné ceny. Zaručit pohodlný nákupní prožitek je pro nás to nejpodstatnější.

Kvalita, zábava a čas jsou pilíře, na kterých server Giftery.cz budujeme.

Kvalita: Chceme se ujistit, že všechny naše produkty vyhovují evropským standardům jakosti. Je to pro nás klíčové - vyhýbáme se spolupráci s těmi, kteří nemohou zaručit spolehlivé zdroje pro výrobu produktů. Z našeho podniku se těšíme a nechceme zahodit tuto příležitost prodáváním nevyhovujících výrobků zhotovených z nebezpečných materiálů. O kvalitu naší nabídky se tedy nemusíte bát.

Zábava: Podstatou dávání dárků je přinášení radosti. Ať ostatní kupují ponožky a svetry s nadějí, že někomu rozjitří den. Myslíme však, že svým blízkým uděláte zaručenou radost originálními a kreativními dárky z Giftery.cz. Nejsme sice velkými fanoušky dárkových poukazů, ale nabízíme je také. Vaši blízcí tak budou mít radost z vybírání z naší nabídky.

Čas: Ušetřit Váš čas je také naší prioritou. Na Giftery.cz strávíte nejvíce času pouze prohlížením kategorií našich výrobků. Ať si ostatní marní svůj čas přemýšlením co a kde koupit a utíkáním z jednoho obchodu do druhého. Vy máte výhodu v tom, že znáte Giftery.cz.

Používání služeb Giftery.cz není žádná věda. Objednáte dárek, my Vám ho pošleme zabalený a hotový k předání šťastnému příjemci. K dárku také rádi připojíme přání na míru a doručíme ho příjemci ve vyžádaný den. V tomto případě nám však dejte pár dní navíc, abychom se ujistili, že dárek dorazí včas. Také spolupracujeme s nejspolehlivějšími doručovacími službami v České republice, takže ani o konečnou fázi Vaší objednávky si nemusíte dělat starost.

Naším největším obchodním partnerem je Donkey Products Gmbh, který má pobočku v téměř každém státě Evropské unie a jedním z nejsilnějších hráčů na trhu ve výrobě a dodávání kreativních produktů. Tímto pojetím dovozu výrobků přímo od výrobce Vám zaručujeme konkurence schopné ceny.

A na závěr - neustále hledáme nové, originální produkty. Jakmile najdeme něco nového, co by naše zákazníky mohlo lákat, vždy to co nejdříve přidáme do naší nabídky.

Tým Giftery.cz je otevřený a přátelský. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s připomínkami, návrhy, nápady na dárky, nebo třeba jen pozdravy. Se svými zákazníky vždy velmi rádi komunikujeme.

Užívejte si nakupování na Giftery.cz!

Product added to wishlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací